Dla Twojej wygody akceptujemy wszystkie wiodące systemy płatności.
Prosimy o wybranie sposobu płatności podczas finalizacji zamówienia. Niektóre opcje mogą zależeć od wybranego miejsca dostawy.

Nie przyjmujemy płatności w walutach obcych. Natomiast dla wygody kupujących udostępniliśmy możliwość zmiany wyświetlanej waluty na euro, dolara amerykańskiego, funta szterlinga.

Finalnie wszystkie płatności odbywają się w złotych polskich (PLN). Podane ceny w walucie są orientacyjne i przeliczane są po kursie udostępnionym przez usługę Fixer.io z godziny 6.00 każdego dnia roboczego.

Aktualnie dostępne metody płatności to: 

 

PayU

Płatności PayU udostępniają wygodne i szybkie przeprowadzenie transakcji za pomoca szybkich przelewów

payU

Paypal

Płać bezpośrednio ze swojego konta Paypal, możesz również użyć bezpiecznie swojej karty kredytową bezpośrednio z panelu Paypal.
Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybko i bezpiecznie zapłacić swoja kartą kredytowa nawet spoza Polski. Kurs walutowy zależy od Twojego wyboru (Paypal lub organizacja płatnicza VISA,Mastercard). 

Paypal

Płatność za pobraniem

Pobranie udostępniamy w dostawie wyłącznie na terytorium Polski. Wystarczy, że podczas finalizacji zamówienia wybierzesz odpowiedniego kuriera - i zaznaczysz opcję płatności za pobraniem.
Ze względu na bezpieczeństwo transakcji nie wysyłamy za pobraniem zamówień powyżej 1000 zł brutto.

Przelew na konto

Przelew na konto to sprawdzona opcja płatności. Wystarczy, że wybierzesz opcję "Płacę przelewem" i po otrzymaniu od nas potwierdzenia przyjęcia zamówienia dokonasz przelewu na danej poniżej:

SELLIO SP. Z O.O.
Pl. Osiedlowy 2/17
41-506 Chorzów

Raiffeisen Bank
NR KONTA: 

65 1750 0012 0000 0000 3886 4408

W tytule przelewu podaj: NR ZAMÓWIENIA

Kwota przelewu: kwota brutto z zamówienia

BIC/SWIFT: RCBWPLPW

 

Masz pytania lub uwagi co do sposobów płatności? Skontaktuj się z nami poprzez Centrum Pomocy (czerwona zakładka z lewej strony) lub napisz do nas email. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.