Peptamen Junior 400g - Dostępny tylko u nas!

Możesz otrzymać 100 Baby Points za napisanie recenzji tego produktu.

Mleko modyfikowane Peptamen Junior waniliowy 400g to bezglutenowy preparat, który można stosować jako dodatek do podstawowego pożywienia dziecka w wieku od 1 do 10 roku życia po otrzymaniu zgody lekarza w szczególnych przypadkach. Preparat pozwala uporać się z dolegliwościami trawiennymi, chorobami układu pokarmowego a także może stanowić dodatek diety przedoperacyjnej i pozabiegowej. 

Szukasz informacji o składzie, opiniach i cenie Peptamen Junior? Świetnie, przeczytaj ulotkę Nestle Peptamen i dowiedz się więcej o jego właściwościach i składnikach. Nie zapomnij, mamy Peptamen zawsze w najlepszej cenie w Polsce! Nestle Peptamen to pełnowartościowy preparat leczniczy dla dzieci od 1 - 10 roku życia. Kompletna dieta dla małych dzieci z problemami układu pokarmowego.

Otrzymasz 6 Baby Points za zakup każdej sztuki tego produktu!

Dostępność:

64,99 zł

* wymagane pola

64,99 zł
Opis produktu Informacje dodatkowe Recenzje (9) Pytania (0)
Produkty często kupowane razem

Klienci, którzy kupują ten produkt, często kupują go w kombinacji z poniższymi.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również poniższe
Mogą cię również zainteresować następujące produkty

* To jest marketingowy opis produktu. Pobierz ulotkę producenta by sprawdzić opis produktu producenta, składniki oraz inne dane dotyczące produktu.

* Wartości składników odżywczych mogą ulec zmianie. Najbardziej aktualne informacje są umieszczone na etykietach produktów.

* W niektórych przypadkach opakowanie, może różnić się od tego ze zdjęcia w przypadku gdy producent zmienił etykietę, kolor lub częściowo nazwę, niemniej zawartość i skład mleka pozostaje zwykle taki sam i nie jest powodem do ew. reklamacji.