Filtruj wg

Aktualnie przeglądasz wg

 1. Opakowanie: Usuń ten produkt 800g

Mleko następne 4 i 5

Mleko modyfikowane następne 4 przeznaczone dla dzieci powyżej 2 roku życia, które z poważnych powodów nie mogą być karmione naturalnym mlekiem mamy. Szczególnie  jeśli zostało to stwierdzone przez doświadczonego lekarza.

Wybierając mleko modyfikowane następne 4 powinnaś wiedzieć, że jego skład został opracowany przez uznanych ekspertów, którzy wiedzą jakie są potrzeby Twojego dziecka. Przygotowali więc produkt, którego dzienna dawka dostarcza niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych w stosownych proporcjach.

Skład mleka modyfikowanego następnego 4 jest inspirowany idealnym pokarmem dla dziecka czyli mlekiem mamy. Wybierając mleko zastępcze możesz mieć gwarancję, że zostało stworzone z myślą o codziennych potrzebach żywieniowych Twojego malucha.

W wielu sklepach spotkasz mnóstwo rodzajów mleka modyfikowanego następnego 4 dla dziecka powyżej 2 roku życia produkowanych między innymi przez: Bebilon, Bebiko, NAN OptiPro, Holle, HIPP, Enfamil. Wybór jednego produktu, który spełni Wasze potrzeby to niezwykle trudna decyzja, która nie może być wynikiem przypadku.

Jeśli masz trudności w podjęciu decyzji dotyczących zakupu mleka modyfikowanego – poradź się swojego specjalisty. Pamiętaj, że nie warto wybierać przypadkowo, gdy chodzi o zdrowe żywienie Twojej pociechy!

Mleko modyfikowane następne 4 to produkt:

 • Dla dzieci powyżej 2 roku życia –  Mleko modyfikowane następne 4 zostało opracowane z myślą o potrzebach dzieci, które ukończyły 2 rok życia.
 • Specjalny skład dostosowany do potrzeb dziecka – Zawartość witamin, minerałów i składników odżywczych ma odpowiednie proporcje odpowiadające potrzebom dziennym Twojego dziecka. Masz pewność, że Twój junior otrzymuje najbardziej niezbędne składniki do prawidłowego rozwoju.
 • Dostępne różne rodzaje mleka modyfikowanego – Na rynku znajdziesz wiele rodzajów mleka modyfikowanego następnego 4 przeznaczonych dla dzieci powyżej 2 roku życia. Jeśli masz wątpliwości w podjęciu decyzji poproś o pomoc lekarza.
 • Mleko wzorowane na naturalnym pokarmie kobiecym – Pamiętaj, że skład mleka modyfikowanego następnego 4 jest inspirowany naturalnym pokarmem kobiecym i jest produktem zastępczym, który powinien być stosowany tylko po lekarskiej konsultacji. 

 1. Enfamil 4 Premium mleko modyfikowane 800g

  Enfamil 4 800g MFGM

  Cena: 199,94 zł

  W promocji 194,94 zł

  Otrzymasz 19 Baby Points

  Jeśli Twoje dziecko skończyło 2 latka to jego organizm potrzebuje silnego wsparcia. Rozwiązaniem jest unikatowy produkt Mead Johnson czyli Enfamil 4 Premium mleko modyfikowane 800g. To wyjątkowy sposób na odżywianie dziecka, którego nie karmisz piersią. Zapewnij mu dostęp do najstaranniej wybranych składników odżywczych po to, aby cieszyć się jego zdrowym dorastaniem. Dowiedz się więcej
 2. NAN 4 Optipro PLUS 800g puszka z bakteriami L.Reuteri

  NAN 4 Optipro PLUS 800g puszka

  Cena: 59,95 zł

  W promocji 48,94 zł

  Już od: 48,45 zł

  Brak w magazynie

  NAN 4 Optipro PLUS 800g puszka Dowiedz się więcej
 3. Bebilon Junior 4 z Pronutra mleko modyfikowane 800g

  Bebilon 4 800g

  45,99 zł

  Brak w magazynie

  Twoje malutkie dziecko wykazuje nie tylko specjalne potrzeby żywieniowe, które powinny być spełniane każdego dnia, ale również wymaga Twojego wsparcia przez cały czas. Jeśli chcesz, aby odżywiało się właściwie zapewnij mu zdrowy start z Bebilon 4 800g. Wówczas na pewno będziesz zadowolona z rezultatów nowej diety malucha. Dowiedz się więcej
 4. Bebilon Profutura 4 DUO BIOTIK 800g mleko po 2 roku życia

  Bebilon Profutura 4 DUO BIOTIK 800g

  Cena: 79,95 zł

  W promocji 59,92 zł

  Już od: 51,35 zł

  Brak w magazynie

  Bebilon Profutura 4 DUO BIOTIK 800g Dowiedz się więcej

 

Karmienie piersią zawsze jest najbardziej właściwym sposobem żywienia niemowląt. Pamiętaj, mleka początkowe są odpowiednie dla niemowląt od 1 dnia życia, w przypadku gdy nie są karmione piersią. Zapytaj swojego pediatrę w kwestii wyboru mleka modyfikowanego. W zależności od wieku i potrzeb organizmu dziecka, Twój lekarz doradzi, jaki rodzaj mleka będzie najlepszy. Niniejszym oświadczam, że chcę zobaczyć informacje dotyczące mlek początkowych 1 oraz mlek specjalistycznych.