Zasługujesz na wolny weekend! Mamo zwolnij! Sprawdź przepis na relaks!

sposób na relaks

Odkąd masz ukochane dziecko nie wiesz, jak przyjemna jest długa i spokojna kąpiel w wannie pełnej piany z muzyką, która podobno łagodzi obyczaje? Masz ochotę na zostawienie wszystkich obowiązków na przynajmniej jeden weekend? Drogie Mamy – do dzieła! To jest możliwe!

Jesteście pewne, że znacie przepis na relaks i potraficie zrelaksować się bez dzieci? Usiądźcie wygodnie w ulubionych fotelach z kubkiem cappuchino lub gorącej kawy i możecie w ten weekend pozwolić sobie na totalne lenistwo! W pełni na to zasłużyłyście! Nie szykujcie wymówek, obawy odstawcie w kąt i zacznijcie relaks! Niech tatusiowie, babcie lub przyjaciółki podejmą opiekę nad Waszym dzieckiem na te dwa dni! Nie musisz się martwić, Twoją misją na ten weekend jest całkowity reset i naładowanie akumulatorów, aby powrócić do swojego maleństwa z uśmiechem od ucha do ucha i nową energią!. Dzieci, jak wiadomo bez przerwy próbują odrywać nas od codziennych obowiązków, dlatego takie przerwy są potrzebne i wróżą wiele dobrego!

Jeśli próba pozbycia się męża z domu razem z dzieckiem zakończyła się pomyślnie teraz masz czas, aby dokończyć książkę, która zalega na półce, nadrobić to, co się dzieje w ulubionych serialach telewizyjnych, aby być na bieżąco i co najważniejsze w końcu zadbać o sobie, aby Twoja skóra się zrelaksowała, była gładsza i piękniejsza! Pamiętaj…nie robisz tego, tylko dla swojego mężczyzny, ale przede wszystkim dla siebie!


SZUKASZ ORYGINALNYCH KLASYCZNYCH WATERWIPES? Takich, które mają więcej wody i nie są biodegradowalne? KLIKNIJ I KUP najlepszą wersję Water Wipes


 

 

Zasługujesz na wolny weekend! Mamo zwolnij! Sprawdź przepis na relaks!

Ścisz telewizor, rozpuść włosy, pomaluj paznokcie i zacznij robić coś przyjemnego tylko dla siebie! Jeśli nie chce Ci się gotować, zamów ulubioną pizzę i rozkoszuj się w pełni wolnym weekendem, a na pewno odzyskasz błogi spokój i wyciszysz się tak jak tego oczekiwałaś od dawna. To fajne, prawda? Możesz włączyć ulubioną piosenkę, tańczyć i pozwolić sobie na taką swobodę, na jaką nie pozwalałaś sobie od długiego czasu!

Zastanawiasz się pewnie, jaki przepis na relaks możemy Ci zaproponować? Zastanów się nad tym, przez chwilę, co uwielbiałaś robić, zanim pojawiło się dziecko? Rysowałaś? Spotykałaś się z przyjaciółkami, wyjeżdżałaś w podróż, uprawiałaś sporty? Wróć do tego, właśnie teraz, w ten weekend. Nie szukaj wymówek i nie usprawiedliwiaj niczego! Niech to będzie jeden z pierwszych weekendów, w których odpoczywasz. I wiedz, że masz na to czas. Niezależnie od tego, czy wstaniesz o 8:00 rano czy o 12:00 – każda pora jest dobra, aby zacząć wolny weekend. W końcu masz też czas, aby zadbać o swoją urodę. Zerknij poniżej i wybierz nasz przepis na relaks!

Maseczki na twarz do zrobienia w domu

Czujesz od dawna, że Twoja skóra woła o pomstę do nieba? Czas najwyższy by o nią zadbać! W końcu chcesz pięknie wyglądać dla ukochanego i dla samej siebie, prawda? Nie musisz szukać wymówek, że w Twoim domu nie ma odpowiednich składników do stworzenia domowych maseczek. Każda pora jest dobra, aby taką przygotować, a zajmie Ci to nie więcej niż od kilku do kilkunastu minut! Średni czas przygotowania maseczki to max. 20 minut. To sprawdzony przepis na relaks, dlatego warto z niego skorzystać!

1. Klasyczna maseczka z ogórka – Sposób na idealne odprężenie!

Ogródka wystarczy pokroić w plastry (razem ze skórką) i położyć na twarzy. Czas trwania takiej kuracji to 15 minut.

Wskazówka: Pamiętaj, że jeśli chcesz zrobić ogórkowy peeling na biust najlepiej działa starty ogródek, gdyż ma silniejsze działanie i efekty są przez to skuteczniejsze i szybsze.

2. Likwidacja cieni pod oczami – Bądź piękna w kilka minut!

Przygotuj sok ze świeżego ogórka, po czym nasącz nim delikatnie waciki kosmetyczne. Tak przygotowane kompresy trzymać na skórze pod oczami przez 15 minut. Wskazówka: Najlepiej sprawdzi się w tej roli ogórek gruntowy. Po zakończonej kuracji przemyj dokładnie twarzy przy pomocy chłodnej wody.

3.Cukrowy peeling – Prosty przepis na relaks!

Do stworzenia takiej cukrowej mikstury potrzebujesz 1 płaską łyżeczkę cukru, filiżankę i łyżkę gorącej wody. Przygotowaną substancję należy nakładać powoli na twarz przy pomocy waciku, a następnie wmasować ją w skórę twarzy kolistymi ruchami. Zabieg można powtarzać co 3-4 dni.

Wskazówka: Zbyt gorąca woda może podrażnić skórę. Przepis nie jest polecany kobietom posiadającym wrażliwą skórę.

Teraz dzięki temu, że odkryłaś przepis na relaks możesz odpocząć i nie musisz się o nic martwić! Twoja skóra stanie się gładsza i piękniejsza, jak nigdy przedtem. Aby jednak podtrzymać efekty powtarzaj wykonywanie maseczek co kilka dni.

Aha… gdyby misja wyprawienia męża z dzieckiem poza dom nie wyszła – zawsze możecie spróbować maseczki razem 🙂

przepis na relaks