Jak wybrać prezenty świąteczne dla bliskich? Dziecko i My BLOG

Jak wybrać prezenty świąteczne dla bliskich?

prezenty świąteczne dla bliskich

Masz dość przedświątecznej gorączki, bo nie wiesz jakie prezenty świąteczne dla bliskich kupić?

Nie chcesz jednak odkładać latania po sklepach na ostatnią chwilę i wolisz to załatwić wcześniej? Gdy  nie masz pomysłów na prezenty świąteczne dla bliskich pomoże Ci Kryspin! Posłuchaj jego rad, a kupowanie upominków będzie radosne, prostsze i zaowocuje świątecznym nastrojem zamiast bólem głowy!

Gdy  czujesz kompletny mętlik w głowie rozmyślając o prezentach świątecznych dla bliskich wystarczy sprawdzić propozycje prezentów przygotowane przez Kryspina! On przygotowuje się miesiąc wcześniej do zakupów świątecznych, bo nie lubi odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę! Gdy chcesz zaskoczyć swoich bliskich pomysłowością w wyborze prezentów świątecznych, czasami warto zaryzykować i kupić coś, o czym marzy nasz mąż lub dziecko, ale jednocześnie coś, co wywoła uśmiech na twarzy i będzie zupełnie nowym doświadczeniem dla Twoich bliskich. Jeśli przykładowo Twoje dziecko uwielbia klocki i wiesz, że ma już bardzo dużo kompletów lego, to znak dla Ciebie, że czas na coś innego! Do dzieła! Wtedy pomysły na prezenty świąteczne dla bliskich przyjdą same, a razem z nimi odpowiedni nastrój.

Najpierw musisz sporządzić listę osób, dla których planujesz zakupić prezenty świąteczne. Mogą to być rzeczy zgodne z ich zainteresowaniami lub spełniające określone potrzeby. Jeśli jesteś osobą, która kieruje się praktycznym zastosowaniem każdego prezentu – masz ułatwione zadanie! Tutaj wskazówka: Nie kupuj wszystkim członkom rodziny prezentów świątecznych z tej samej kategorii np. kosmetyków, gdyż to pójście na łatwiznę. Wysil się na coś kreatywnego, oryginalnego i zupełnie nietuzinkowego. Jeśli w tym roku Twój budżet, który chciałaś przeznaczyć na prezenty świąteczne dla bliskich jest dość skromny postaraj się o wykonanie prezentów świątecznych samodzielnie. To nie tylko wspaniała zabawa, ale również świetny i miły gest, który na pewno zostanie przez nich doceniony.

Jakie prezenty świąteczne dla bliskich wybrać?
Jakie prezenty dla dziecka, męża i rodziny?

Aby ułatwić sobie zakup prezentów świątecznych i poświęcić czas na ich wybór zdecydowanie powinnaś zacząć od tych najprostszych i od osób, które znasz najlepiej, wiesz co lubią i co je ucieszy. Jeśli ktoś z Twojej rodziny kolekcjonuje butelki alkoholi świata to dobrym pomysłem na prezent jest butelka niespotykanego whisky lub zestaw bardzo dobrego alkoholu. Jeśli masz w rodzinie prawdziwego kolekcjonera postaraj się, aby prezent odzwierciedlał jego pasje i przede wszystkim był przemyślany. W końcu pragniesz, aby się podobał, prawda? Jeśli więc zaczniesz zakup prezentów od osób, które dobrze znasz nie trudno będzie uzyskać świąteczny nastrój i co za tym idzie ogromną łatwość wyboru.

Prezenty świąteczne dla dzieci do 3 lat: Powinny być adekwatne do wieku dziecka. Dla dzieci do 3 lat świetnie sprawdzą się:  gry planszowe, konsole do gier, zabawki interaktywne, zestawy samochodzików, instrumenty muzyczne, książeczki z bajkami, mini laptopy, zestawy naczynek dla dziewczynek, domki dla lalek, gry edukacyjne, gry komputerowe, hulajnogi, rowery, maskotki pluszowe.prezenty dla dzieci do 3 lat

Prezenty świąteczne dla starszych dzieci i nastolatków: odtwarzacze mp3, smartfony, kursy językowe, zestawy kreatywne, tablety, komputery,

Prezenty świąteczne dla mężczyzn: Przed zakupem powinnaś zastanowić się co Twój mężczyzna lubi najbardziej i spersonalizować prezent pod jego zainteresowania tak, aby odzwierciedlał jego oczekiwania. Świetnym pomysłem na prezent będą: zegarki, perfumy, artykuły kolekcjonerskie, markowe ubrania, smartbandy, gadżety elektroniczne, akcesoria do samochodów, tablety, wycieczki.

Prezenty świąteczne dla rodziców i teściów: Album scrapbookingowy ze wspomnieniami i zdjęciami, roboty kuchenne, komplety obiadowe, akcesoria kuchenne, wycieczki, karnety, bilety do teatru lub na kabarety, karafki, kosmetyki, prezenty z grouponów personalizowanych.

Prezenty świąteczne dla koleżanek, przyjaciółek, znajomych z pracy: Ramki na zdjęcia, bilety do kina, teatru, prezenty spersonalizowane (np. lot balonem) albo przejazd autem terenowym, bilety na koncert.

Jeśli poświęcisz trochę czasu na zakupy świąteczne, na pewno znajdziesz wymarzone i odpowiednie prezenty świąteczne dla bliskich. Pamiętaj, że nie musisz dawać bliskim drogich prezentów, o wiele cenniejsze jest to, że spędzicie te święta wspólnie i będziecie mogli celebrować je zgodnie ze swoimi tradycjami. W związku z tym prezenty powinny być tylko ukoronowaniem tych radosnych chwil.