Moda dziecięca 2016 – Wszystko co musisz wiedzieć!

moda dziecięca 2016

Moda dziecięca 2016 bez tajemnic? Tak, odkryj nowe trendy w ubieraniu dzieci.

Zastanów się przez chwilę czy nadążasz za modą swojego dziecka? Jak ją kształtować, aby Twoje dziecko miało swój styl, ale nie wywyższało się wśród innych? Jak wiesz każdy lubi być oryginalny i czuć się dobrze w ubraniach, które nosi.

A jak reaguje Twoje dziecko?


SZUKASZ ORYGINALNYCH KLASYCZNYCH WATERWIPES? Takich, które mają więcej wody i nie są biodegradowalne? KLIKNIJ I KUP najlepszą wersję Water Wipes


 

 

Czy nadążąnie za trendami mody dziecięcej Cię przerasta, czy raczej jest zajęciem, które daje Ci dużo radości? Czy przygotowując dziecięce stylizacje na różne okazje jest to dla Ciebie bardziej wyzwanie, które traktujesz jako coś nowego czy męczące zajęcie? Jaki masz droga mamo stosunek do mody swojego dziecka?

Moda dziecięca 2016 – Jak dobierać dodatki i kolory?

Czy potrafisz samodzielnie zapanować nad wyglądem swojego dziecka i nad tym, jakie stylizacje ma zaplanowane na cały tydzień? A może w ogóle nie przykładasz do tego uwagi i pozwalasz swojemu dziecku na samodzielny wybór? Wiele dzieci nie lubi zakładać tego, co narzucają mu rodzice. Dlaczego?

Jako mama powinnaś wiedzieć, że moda dziecięca ewoluuje i zmienia się na każdym kroku, dlatego trudno za nią nadążyć, tak jak brzmi popularne przysłowie. Jednak są dzieci, które lubią być modne i doceniają pomoc rodziców w tym zakresie. Jeśli więc moda dziecięca 2016 Cię nie przytłacza, możesz śmiało spróbować swoich sił w roli stylistki.

Zanim jednak spróbujesz zaproponować swojemu dziecku, co powinno na siebie założyć przeanalizuj modę dziecięcą i upewnij się, że wiesz co jest teraz na topie, aby wyczuć gust swojego dziecka i dostosować ubrania do zaistniałych potrzeb lub wydarzeń na kolejny tydzień. Dobrze sprawdzą się uniwersalne połączenia kolorystyczne i wygodne materiały, które są ponadczasowe.

ubrania full-print dla dzieci

Świetnie sprawdza się styl casualowy, ale oczywiście nie przesadny. O nim zawsze można powiedzieć, że dzięki niemu Twoje dziecko będzie wyglądało schludnie w każdej możliwej sytuacji, dlatego warto się na to przygotować. Wykorzystując znajomość aktualnych trendów w modzie dziecięcej warto jednak mieć na uwadze również zdanie swojego dziecka, które powinno być dla Ciebie najważniejsze w zakresie przygotowania stylizacji.

Czy słyszałaś już o ubraniach full-print lub znanych w krajach angielskich jako all-over print?
Jeżeli jeszcze nie koniecznie zobacz na blogu Trendy Mody Dziecięcej Kids Mob

W ten prosty sposób Ty możesz zaoszczędzić czas na poszukiwaniu właściwych ubrań i jednocześnie przekonać się, że zakupy z własnym dzieckiem to świetny relaks i zabawa dla Was obojga! Pamiętaj, aby na zakupach zbytnio nie ulegać presji dziecka (nawet jeśli próbuje wymusić na Tobie jakiś nowy gadżet) tylko zachować umiar i zdrowy rozsądek. Wtedy pomoc stylistki jest bardzo wskazana, ponieważ Tobie może ona otworzyć oczy na to, czego tak naprawdę chce i potrzebuje Twoje dziecko z działu dziecięcego.

Modne dziecko w szkole

Jak wiadomo szkoła jest miejscem, w którym Twoje dziecko powinno zawsze dobrze wyglądać, jednak kieruj się bardziej uniwersalnością niż przesadną modą (Odpuść swojemu dziecku przykrótkie spodnie do kostek lub wełniany sweter, który wyszedł z mody lata temu).ubrania full-print Kids Mob

Dziecko w szkole powinno skupić się przede wszystkim na nauce a nie na tym, aby dobrze wyglądać. Tutaj poczytasz, jak ubrać dziecko do szkoły w odpowiedni sposób aby moda dziecięca była zrównoważona, ale również niezbyt przesadzona. A jeśli wygląd Twojego dziecka i ubiór jest dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem i nie lubisz kompletnie zakupów odzieżowych z dzieckiem to warto pokusić się o profesjonalną pomoc doświadczonej blogerki stylistki, która podpowie Ci jakie ciuchy pasują do Twojej pociechy i doradzi podczas zakupów. W większości wypadków wystarczy jednak przeglądać blogi lub Pinterest!

A co gdy dziecko nie lubi mody?

Czasami zdarzają się różne sytuacje, że dziecko jest z modą na bakier i nie wiadomo ile musiałabyś go przekonywać, jest pewne że mody nie pokocha. Ale możesz zawsze ubrać go w stworka-potworka – tak jak na zdjęciu poniżej 🙂

bluza awesome monster kids mob

Nie próbuj tego zmieniać, aby moda dziecięca stała się nagle czymś, co polubi, bo je jeszcze bardziej do tego zniechęcisz. Nie narzucaj też swojemu dziecku, co powinno zakładać na wiele okazji, a co tylko od święta.

Bądź otwartą mamą, aby był to naprawdę radosny czas i miłe doświadczenie dla dziecka, że ma rodzica, który zawsze pomoże mu coś wybrać, ale będzie też szanował jego zdanie.